top of page

משפחת רז

משפחת סולמי

משפחת שטיינר

סיגל מנדלר וינברג עיצבה את הדירה של אחי במהלך שיפוץ שנעשה במקביל לתמ"א 38 בבנין שבו הוא גר.
חרף התנאים הקשים של עבודה בזמן השיפוץ היא ביצעה את עבודתה במסירות ובדייקנות. היא ליוותה אותנו בכל שלב מתכנון בסיסי ועד רכישת רהיטים, עקבה אחרי הביצוע ודאגה לכל פרט. סמכנו על שיקול דעתה וטעמה הטוב, מסירותה ומקצועיותה. סיגל היתה קשובה לכל הבקשות שלנו. התוצאות הצדיקו את האמון שנתנו בה.
היה תענוג לעבוד איתה. אני שמח לתת את ההמלצה הזאת.
זאב שטיינר.

סיגל היקרה,
אוטוטו אנו עומדים להיכנס לבית החדש....לא סתם קראנו לקבוצה שלנו בווטסאפ - "בית החלומות" – ללא ספק את עזרת לנו להגשים את החלום!
תודה על סבלנות אין קץ שהייתה לך ועל הנכונות לזרום עם הרעיונות והשינויים.
תודה על השעות הרבות שהשקעת בבחירה נכונה של ספקים, בפגישות רבות איתם ובהמלצות מה כדאי ומה לא כדאי.
תודה על העמדת חלק מהספקים במקום כשצריך ועל ההתעקשות שיצא כמו שאנחנו רצינו!
אז שוב תודה על כל העזרה, האכפתיות והמקצועיות - בזכותך נהנינו מאוד מתהליך התכנון ועיצוב הבית.
בהצלחה בהמשך וכמובן תמיד נשמח לתת מילה טובה.
בחברות,
נועה וניר בית און

משפחת בית און

ממליצים | סיגל מנדלר-וינברג

לסיגל היקרה,
עתה, לאחר שחזרנו לגור בדירתנו המשופצת מבקשים אנו  להודות לך על המהפכה שחוללת בחיינו.
22 שנים גרנו בשכירות בדירתנו ברח' קטרוני בפ"ת, היו אלו שנים יפות אבל לא יכולנו לעשות שינויים ושיפוצים בדירה שלא הייתה שלנו. הייתה זו דירה שהשתרעה על קומה שלמה, אך דרשה שינויים יסודיים.
בשנת 2012 כשהוצע לנו לקנות את הדירה התלבטנו מאד, לא האמנו שאפשר לשפץ אותה כך שתהפוך לבית מודרני, מרווח ומאובזר.  ואז הוצע לנו להיפגש אתך לשם התייעצות, וזה שינה את חיינו. קנינו את הדירה והחלטנו להתאים אותה לצרכינו.
ישבת אתנו באורך רוח, בדקת מה צרכינו ודרישותינו, מה יכולותינו ומה חלומותינו, ואז גיבשת לנו תכנית יסודית לשיפוץ הדירה ועיצוב מחדש של הבית. 
בראשית 2013, בעצתך קיבלנו אומץ לעבור לדירה אחרת למספר חודשים, לאחר שגיבשת בעבורנו תכנית המתאימה לנו מכל הבחינות. הקירות הפנימיים נהרסו, ובמקום שצריך הוזזו. המטבח עבר מהפכה  ששינתה את התנהלותנו. הוא הפך אוהד לאשה, כשכל דבר נמצא בטווח יד, כל פינה מנוצלת לאחסון, וכל מכשיר נגיש.
הסלון הפך למתחם מואר, מאוורר ומשרה נינוחות, הפתוח בכל עת לקבלת אורחים.
חשפת בפנינו גישות, מכשירים ואביזרים שהפכו את החיים לנוחים, קלים ויפים, וכל אורחינו התפעלו ועודם מתפעלים בבואם. 
מלאי הוקרה אנו לך – לא רק על הייעוץ המקצועי היעיל שהוא מובן מאליו, אלא על הדרך בה נעשו הדברים: סבלנות רבה, קשב רב ונכונות להשקיע בכל עת וללא דחיה. עמדת לרשותנו בכל עת לענות על כל שאלה ולחפש פתרונות מתאימים. 
גם היום כשנה לאחר תום השיפוצים ושובנו לדירתנו מגלה את בכל עת נכונות לייעץ לנו ולבני משפחתנו בכל תחום שאנו נזקקים לעצה או לבדיקה, ותחושתנו היא כי הפכת לאחת מן המשפחה. ויצוין כי תמיד היה שכרך הוגן וכמעט סמלי.
לידיעתך, אנו בכל הזדמנות ממליצים לחברים המבקשים מאתנו עצה בתחומי עיצוב, לפנות אליך ולבקש את עצתך ושירותייך.
בהערכה רבה
עליזה וטוביה סולמי

סיגל לוותה אותנו בפרויקט הרחבת ביתנו בקיבוץ עינת. היא היתה שותפה משלב החשיבה והתכנון ועד פרטי עיצוב סופיים. זכינו לליווי אישי, יצירתי ומקצועי, תוך סבלנות אין קץ לשינויים ואילוצים רבים המחויבים מפרויקט כזה.
סיגל עבדה בשיתוף פעולה מלא עם הספקים השונים בתשומת לב מירבית לפרטים הקטנים, שמירה וייצוג נאמן שלנו בשטח.
בעיקר שבה את ליבנו האופן בו הצליחה לקלוט ברגישותה ולהתחבר לצרכים והאילוצים הייחודים לנו כלקוחותיה ולא היססה להשקיע מזמנה מעבר לנדרש על מנת שנהיה מרוצים מהתוצאה.

רחל ודב

רוצה להודות לסיגל על השירות המדהים שנתת לנו בעיצוב הדירה. הסבלנות, האיכפתיות. תודה רבה לך על כל התהליך המסור לאורך כל הדרך. ידעת בדיוק מה אנחנו מחפשים ועזרת לנו מאוד.

bottom of page